Gillian Anderson profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Gillian Anderson

Gillian Anderson picture

profil Gillian Anderson

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Gillian Anderson. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Gillian Anderson? Kolik váží, kolik měří Gillian Anderson? Jaké jsou míry Gillian Anderson?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Gillian Anderson ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Gillian Anderson se narodila 1968-08-09. Měří 160 cm. Váží 54 kg. Míry Gillian Anderson (prsa-boky-pas) jsou 87-64-90. V mládí jako každé malé dítě asi milovala omalovánky.

Křestní jméno:Gillian
Příjmení:Anderson
Povolání:herečka
Datum narození:1968-08-09
Míry:87-64-90
Výška:160 cm
Hmotnost:54 kg
Web stránka:https://gillian-anderson.topmodelky.com
Národnost:Americká
Občanství:USA
Stav:rozvedená
Děti:Dcera Piper Maru Anderson (nar. 25.září 1994)
Filmy:Seriál Akta X, Tři v jednom, Matčina volba, Obrat, Mocný, Chicago Cab, Podoby lásky, Princess Mononoke, House of Mirth, Ročník '96, Špioni nad námi, Proč padají letadla, Fantastická budoucnost, atd.
Místo narození:Chicago, Illinois, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Gillian Anderson foto a fotky Gillian Anderson.

Náš tip: Hilary Duff je známá americká zpěvačka a herečky. Více informací o Hillary se dočtete zde.

English version of bio, Gillian Anderson biography, profile you can found here


Gillian Anderson celebrity photo

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Edmund Kampián

Svatý Edmund Kampián, rodným jménem Edmund Campion, byl anglický jezuita, misionář, teolog, katolík, světec a mučedník, který byl za své názory a nelegální misionářské výpravy popraven. Edmund se narodil do rodiny knihkupce v Londýně. Od malička vykazoval mimořádnou inteligenci...

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone, celým jménem Sylvester Gardenzio Stallone, je herec, režisér a scénárista italského původu. Často je oslovován přezdívkou Sly. Je absolventem College ve Švýcarsku. Začínal rolemi v erotických a nezávislých snímcích a v komparzu. Jeho kariéru zcela změnila...

Ornitolog

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se...

Reklama