Gillian Anderson foto, fotečky
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Partneři
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Gillian Anderson

Gillian Anderson ilustrační obrázek


Celebrity Gillian Anderson foto


Na této stránce můžete shlédnout fotečky Gillian Anderson této krásné ženyPoznámka: Klikněte na náhled obrázku pro zobrazení celebrity Gillian Anderson ve větším rozměru a v novém okně. Upozornuji, že fotečky celebrity se nacházejí na jiném místě, proto může jejich načítání trvat poměrně delší dobu. Mějte proto trpělivost a počkejte chvilku, však vám práce neuteče. Všechny pics by měly být nezávadné, tedy neměly by obsahovat erotické foto celebrit, akty celebrit, nahoře bez, nahé celebrity, apod. Pouze Gillian Anderson fotečky.

Chcete-li vidět další fotky Gillian Anderson klikněte sem

Náš tip: Paris Hilton patří mezi celebrity, které se staly známé tím, že natočily erotické video. Jedná se o video kde je Paris Hilton nude a bez kalhotek. Toto video sice na stránkách nenajdete, najdete zde však některé zajímavé, slušné obrázky.

English version of this page, Gillian Anderson pictures, Gillian Anderson pictures photos you can found here


Gillian Anderson celebrity photo

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

James Madison

James Madison byl filozof, americký politik a čtvrtý prezident Spojených států amerických. Narodil se 16. března 1751 v Port Conway ve státě Virginie jako nejstarší z dvanácti dětí. Dospělosti se dožilo jen šest dalších sourozenců. Jamesův otec James starší byl majitelem tabákových...

Holubář

Holubář je člověk, který se zabývá chovem holubů. Holubi patří k nejstarším domestikovaným zvířatům. První zmínky pochází z Mezopotámie před šesti tisíci lety. Ve středověku se chovali zejména v klášterech. V českých zemích existovaly holubářské cechy (Vamberk, Třebechovice).Holubáři...

Pavel Bělobrádek

Pavel Bělobrádek je politik a absolvent Fakulty veterinární hygieny a ekologie VFU Brno a Liberálně konzervativní akademie. Postgraduálně vystudoval bezpečnostní a krizový management. Jeho stranou je KDU-ČSL, kterou se mu podařilo dostat zpět do Poslanecké sněmovny PČR.Jako poslanec...

Reklama